FİNAL SINAVI HAKKINDA
 
Değerli Öğrenciler,

2020-2021 Eğitim Öğretim yılında uzaktan eğitim yoluyla verilen zorunlu ortak derslerden TUR 181 dersinin final sınavı gözetimsiz / uzaktan (online) olarak 17 Ocak (Pazar) 2021, 14.00 - 18.00 saatleri arasında yapılacaktır. 
 
***Dikkat!***
Dersi alan öğrenci sayısı fazla olduğundan sınav oturumlara ayrılmıştır.
Sınavı çözmek için 17 Ocak Pazar 
http://sinav.karabuk.edu.tr/ linkinde sizler için belirlenmiş olan süreler (15 dk) içerisinde sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. 
Sınavın yapılacağı gün saat 14:00'ten önce sisteme giriş yaparak sizler için belirlenmiş olan sınav başlama saatini kontrol etmeyi unutmayınız.

Örneğin: Sınav saatiniz 14:00 olarak tanımlanmışsa, sisteme 14:00-14:15 saatleri arasında giriş yaparak sınava başlamanız gerekmektedir. Sınav süresi 45 dk olup sınava başladıktan sonra süre işlemeye başlayacaktır.

 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Türk Dili final sınavına erişim için aşağıdaki adresten sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. 
Sisteme girişte kullanıcı adınız öğrenci numaranızdır. 
Şifreniz TC Kimlik numaranızdır.
 
Sınava erişmek için: http://sinav.karabuk.edu.tr/
 
Dikkat! Sisteme giriş yapamazsanız, OBS sistemine giriş yaparak  TC Kimlik numaranızı kontrol ediniz.
 
Yine sisteme giremezseniz veya farklı bir sorun yaşarsanız, linkte yer alan sorun bildirim formunu doldurunuz ve web sayfasında yayınlanacak olan duyuruları takip ediniz.

Sorun Bildirim Formu için tıklayınız...

TUR 181  final sınavı çoktan seçmeli (test) 40 soru 45 dakika şeklinde yapılacak olup öğrencilerimiz ağırlıklı olarak son 7 haftanın içerikleri olmak üzere ilk 7 hafta içeriğinden de sorumlu olacaklardır. 

 
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Öğrencilerimizin ders ve sınav ile ilgili bütün duyurular için https://tur.karabuk.edu.tr web adresini takip etmeleri önemle rica olunur.